Co oznacza wynik TK klatki piersiowej 60-latki?

Witam serdecznie. W TK klatki piersiowej. W płucach mnogie pasmowate i plamisto-guzkowe okołooskrzelowe zagęszczenia w seg 3L 6L 4l oraz płacie środkowym.Bad.robiłam w ramach progr. wczesnego wykrywania raka płuca nie palę od 4 lat, dobrze się czuję , nie przyjmuję zadnych leków, nie przechodziłam chorób płuc. po 4 m-cach pulmonolog-skier. na bronchoskopie w celu wykl lub potw. grużlicy Czy to możliwe aby nie mając knt. z chorym zarazić się.Brdzo proszę o pomoc. Bardzo dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest możliwe przecież na codzień stykamy się z różnymi osobami w sklepach środkach masowego transportu itp