Co oznacza wynik TK klatki piersiowej po usunięciu płuca?

Witam w tamtym roku usunięto mi lewe górne płuco badania histopatologiczne były pomyślne, nie miałam ani chemii i naświetlań(lekarz powiedział: był nowotwór i już nie ma). W marcu miałam robione TK klatki piersiowej i jest opis Pasmowate zagęszczenia włókniste płucu lewym oraz zagęszczenie drobno guzkowate w sąsiedztwie dolnego bieguna wnęki tego płuca, najprawdopodobniej o charakterze zmian pooperacyjnych/pozapalnych proszę i informację czy muszę się bać? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na wystąpienie zmian pooperacyjnych proponuje udac się do lekarza chorób płuc dla pewności