Co oznacza wynik TK kości udowej u dziecka?

Dzień dobry, chciałam prosić o wytłumaczenie badanie TK mojej córki. w obrębie przynasady lew kości udowej widoczne rozrzedzenie str kostnej o wymiarach 16x10x3mm zmiana dobrze odgraniczona od warsty gąbczastej kości Przyśrodkowo na obwodzie zmiany widoczny wąski obszar przerwania ciągłości struktury kostnej. W sąsiedztwie, tkankach miękkich bez widocznych zmian pat. obszar w pierwszej kolejności odpowiada włóknistemu ubytkowi korowemu. Proszę o pomoc. Co oznacza taki wynik?

Wynik należy pokazać lekarzowi ortopedzie. Jeśli jest to włóknisty ubytek korowy, to nie jest to groźne i nie wymaga leczenia. Ale lekarz musi obejrzeć.