Co oznacza wynik TK kręgosłupa 58-latki?

Badanie TK : Na poziomie L4/ L5 niewielka okrężna wypuklina krążka m/k . Na poziomieL5/S1 centralna wypuklina krążka m/k , modelująca worek oponowy,bardziej po stronie lewej. . Na poziomie Th11/T12 po stronie lewej widoczna masa patologiczna wlk. 19X12X12 mm, króra wydaje się zlokalizowana na przebiegu nerwu- nerwiak?.Diagnostyka zróżnicowana możliwa w badaniu MR. Dokuczają mi bóle kręgosłupa lędźwiowego, ogólnie odczuwam bóle całego kręgosłupa.Drętwienie lewej ręki i obydwóch dłoni. Czy opisane badanie może być przyczyną coraz bardziej narastających bólów ? Jakie badania oprócz MR? Lekarz powiedział mi ,że na 90% jest to nerwiak. Jeżeli badanie MR będzie potwierdzone - co dalej?

Najważniejsza ocena stanu Pacjenta, jego dolegliwości i odchyleń w badaniu neurologicznym !! Ze wzgledu na podejrzenie nerwiaka w badaniu TK, konieczne badanie MRI kręgosłupa i dalsza konsultacja NEUROCHIRURGICZNA; być może będzie konieczne leczenie operacyjne .
Opis badania TK: " wskazuje na Na poziomie L4/ L5 niewielka okrężna wypuklina krążka m/k . Na poziomieL5/S1 centralna wypuklina krążka m/k , modelująca worek oponowy,bardziej po stronie lewej. . Na poziomie Th11/T12 po stronie lewej widoczna masa patologiczna wlk. 19X12X12 mm, króra wydaje się zlokalizowana na przebiegu nerwu- nerwiak?.Diagnostyka zróżnicowana możliwa w badaniu MR. "
Do pełnej konsultacji z wynikami, spokój.