Co oznacza wynik TK przy zaburzeniach nerwicowych?

Mam pytanie od wielu lat cierpie na nerwice oraz na migrenowe bole glowy zrobiony zostal tomograf opis struktury muzgowia bez zmian ogniskowych ,cechy krwawienia srodczaszkowego nie stwierdza sie ,nie adekwatne do wieku zaniki kory mozgowia ,uklad komorowy nieposzerzony ,symetryczny ,struktury posrodkowe nieprzemieszczone ,,od dziecka chorowalam na zatoki ,,,,bardzo sie boje czy to powazne ?

Witam, na podstawie opisu nie da się ani postawić diagnozy ani dać Pani jakiejś rady.
Najlepiej jeżeli Pani porozmawia z lekarzem, który skierował Panią na te badania.
Poza tym ze względu na nerwicę radziłbym stosowanie tzw. treningu autogennego w celu obniżenia poziomu stresu.
Pozdrawiam