Co oznacza wynik TK szyjnej części kręgosłupa?

Wynik TK odcinka szyjnego kregoslupa: Spłycona lordoza kręgosłupa szyjnego. Zaostrzenia kostne na krawedziach trzonow. Na poziomie C4/C5-centralne uwypuklenia krążka m/kregowego, z impresją na worek oponowy. Wzgledna stenoza kanału kręgowego, wym.strzałkowy ok.10mm.

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Jaka praca, aktywnosć, sporty, forma ogólna ??
Wtedy zalecenia co do dalszego postępowania, leczenia...
Pozdrawiam