Co oznacza wynik USG 14-letniej córki?

Wynik usg 14 letniej córki. Witam i martwię się.USG tarczycy mojej córki 14,5 roku. Tarczyca mała o pstrej echogeniczności o wyraźnych zarysach granic z drobnym ogniskiem izoechogennym w płacie lewym otoczonym hypoechogennym halo o wym 4,1x5,8mm.Pozostały miąższ bez zmian ogniskowych.Unaczynienie miąższu skąpe w opcji p.D.W otoczeniu tarczycy patologicznych struktór nie widać.Płat prawy ok12,8x13,2x37,3mm,płat lewy ok11,1x12,9x35,9 mm obj płata prawego ok 3,27ml,obj płata lewego ok 2,69ml,obj całkowita ok 5,96ml . Wynik hormon TSH 2.460 FT4 15.4,przeciwciala anty-TPO 7,anty TG 12. Czy to coś niepokojącego?Bo bardzo się martwię

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u endokrynologa dziecięcego i dalsza diagnostyka