Co oznacza wynik USG ciąży 24-latki?

Dzień dory. Byłam na usg, czekam na wynik testu PAPP-A. Niestety podczas badania lekarz trochę mnie zaniepokoił. Było wykonane aparatem Aloka Arietta 850. FHR 140ud\min (poniżej normy), CRL 71mm NT2, 7mm (podwyższone), Bpd 25,2mm, długość endocervix 39mm, czaszka i mózg obraz prawidłowy, kręgosłup nie uwidoczniono nie prawidłowości, serce w klatce piersiowej, przednia ściana brzucha obraz prawidłowy, żołądek widoczny, dlonie i stopy widoczne, inne podejrzenie hypoplastycznej kości nosowej NB 1.9mm. Czego mogę się spodziewać po tych wynikach .? Umawiać już wizytę u genetyka? Powtórzyć USG?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa prowadzącego ciąże