Co oznacza wynik USG Dopller żył?

Witam. Proszę o interpretację usg Doppler żył KOd.Żyła odpiszczelowa o elastycznej ścianie bez cech zakrzepicy i wydolnej zastawie w okolicy ujścia do żyły ufowej SFJ-0,60Pień GSV-0,29-do 0,40 refleksem zylny zwłaszcza na udzie. Niewielkie żylaki podudzia z dorzecza GSV.Żyła odstrzalkowa o elastycznej ścianie bez cech zakrzepicy o wygodnych zastaekach uchodzi do żyły podkolanówki Żyły biodrowr wspólne i zewnętrzne drożne. Żyły umowa, uda głęboka i podkolanowa drożne o elastycznych ścianach bez widocznych skrzeplin o wydolnych aparatach zastawkowych. Proszę o pomoc , powiedziano mi że muszę usunąć zyle . Jeżeli tak to proszę o podpowiedź jakimi metodami .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza chirurga ogólnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.