Co oznacza wynik USG jamy brzusznej u 32-latki?

Bardzo proszę o interpretację badania USG jamy brzusznej Wątroba niepowiększona, jednorodna. w prawym płacie wątroby pojedyncza torbiel wielkości 0,8 cm. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. PŻW i drogi żółciowe wewnątrzwątrobowe nieposzerzone. Trzustka widoczna w zakresie głowy i trzonu, prawidłowa. Przestrzeń zaotrzewnowa częściowo przesłonięta gazami, w widocznych odcinkach bez zmian. Aorta brzuszna w widocznych odcinkach nieposzerzona. Obie nerki w położeniu prawidłowym, bez złogów i cech zastoju. W korze dolnego bieguna nerki lewej pojedyncza torbiel wielkości 0,9 cm. Poza tym nerki o prawidłowej echostrukturze i wielkości. Pola nadnerczowe wolne. Śledziona niepowiększona, jednorodna. Pęcherz moczowy miernie wypełniony, ściana nie do oceny. Nie stwierdza się wolnego płynu w jamie brzusznej. Trzon macicy prawidłowy, jajniki przesłonięte gazami jelitowymi. Martwię się o torbiele...Bardzo dziękuję za odpowiedź. 32 lata

Szanowna Pani, myślę że zmiany nie są groźne, ale warto wykonać dalszą diagnostykę