Co oznacza wynik USG macicy 40-latki?

Dzień dobry, kilka dni temu miałam robione usg ,opis wyniku : trzon macicy prawidłowej wielkości. Błona śluzowa hyperechogeniczna o gr do 14,6mm w lewym jajniku widoczna hyperechogenna zmiana śr do 17mm(teratoma?) markery nowotworowe CA 125- 17 u/ml Białko HE4- 57,4 pmol/l Roma przed menopauzą 10,1 % Roma po menopauzie 14,2 % proszę o informacje czy to coś złego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa,