Co oznacza wynik USG nadgarstka 29-latki?

Witam opis usg nadgarstka staw promieniowo-nadgarstkowy z cechami nadmiaru plynu przerost maziowki z jej przekrwieniem po stronie grzbietowej przedzialy prostownikow zwiększona ilosc plynu nierowny zarys kosci lodeczkowatej po stronie dloniowej do weryfikacji w ct do tego mam tzn gangliona o sr 1.5cm strasznie boli kosc lodeczkowata moge prosic o wytlumaczenie

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Wtedy zalecenia co do dalszego postępowania, leczenia...
Pozdrawiam