Co oznacza wynik USG nerek?

witam,mialam robione usg co oznacza , nerka prawa dwudzielna dl.118mm-kielichy do 5-6mm,moiedniczka gr.AP 10mm również po mikcji,w czesci centralnej mikrokamica do 3mm. nerka lewa dl106mm-UMK bez kamicy i zastoiu moczu.

Lek. Michał Lenard

Opis badania wskazuje na obecność złogów kamiczych w prawej nerce. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!