Co oznacza wynik USG nerek 34-latki?

Witam, Bardzo proszę o informację czy poszerzenie miedniczka kielicha srodkowego nerki oraz wzmocnienie odbic echa znad warstwy rdzeniowej nerek stwierdzone w wieku 10 lat może utrzymywać się w doroslym zyciu?. O wizycie u lekarza otrzymałam skierowanie na usg jamy brzusznej ze względu na występujący i utrzymujacy sie krwinkomocz w moczu, zarówno erytrocyty swieze jak i wylugowanych, bol w okolicy ledzwiowej.czytałam ze takie zmiany w dziecinstwie znikają z tad moje pytanie czy jest możliwość żeby w obecnym usg moga wystapic jakieś nieprawidłowości z tym wcześniejszym rozpoznaniem. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Zmiany mogą się utrzymywać. Objawy mogą również wynikać z innych nieprawidłowości. USG powinno umożliwić Pani lekarzowi postawienie trafnej diagnozy i właściwe leczenie. Pozdrawiam!