Co oznacza wynik USG pęcherzyka żółciowego 44-latki?

Dzień dobry. Mam pytanie na moim usg jest opis zmiana o niskiej echogeniczności 18*14mm -torbiel z gęstą treścią/atypowy naczyniak, bez zmian ogniskowych. Wcześniej na TK z kwietnia 2017 była inf dot zmiany wielkości 5mm nie ulegająca wzmocnieniu po kontraście-prawdobodobnie o charakterze torbieli.ale w innym miejscu. Bardzo proszę o podpowiedź co to jest. Tydzień przed operacją wycięcia pęcherzyka żółciowego we wrześniu tego nie było, czy jest możliwość, że wątroba została uszkodzona na stole operacyjnym? Dodam że ta zmiana jest na wysokości cięcia laparaskopowego.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u hepatologa i rozszerzenie diagnostyki sadze ze w postaci mri wątroby