Co oznacza wynik USG piersi 26-latki?

Proszę o analizę badania usg piersi, mam 26 lat i przyjmuje tabletki antykoncepcyjne."prawostronnie 3cm od brodawki lita zmiana,podatna na ucisk o morfologii węzła własnego sutka,6x3mm.w sutku lewyn 2cm od brodawki zmiana hipoechogenna ogniskowa,prawdopodobnie płynowa,2x1x2mm." dostałam zalecenie kontroli za 6 miesięcy. Ale nie wiem,co oznacza powyższy opis.

Lek. Paweł Szadkowski

Na usg zauważono zmianę, która najpewniej jest węzłem chłonnym (czyli norma), oraz zmianę płynową, która najpewniej jest torbielą (zmianą łagodną, do obserwacji). Powinna Pani powtórzyć badanie za 6 miesięcy, aby określić, czy te zmiany dalej są obecne, czy się powiększają lub czy dzieje się cokolwiek innego. W między czasie nie powinno być powodu do niepokoju.