Co oznacza wynik USG piersi 29-latki?

Zrobiłam pierwszy raz w życiu badanie usg piersi. Oto wynik: W badaniu fizykalnym sutki bez zmian patologicznych.Skóra brodawki sutkowe w normie. Doły pachwowe wolne. Sutki o utkaniu tłuszczowo-gruczołowym. Sutek prawy bez zmian.W sutku lewym na godz 5 widoczne dwie hypoechogeniczne struktury o cechach zmian łagodnych w badaniu usg o wym.: 14 x 12 mm oraz o sr 6 mm -wskazana ew Bac. Doły pachwowe w normie, w dole pachwowym prawym tłuszczowy węzeł chłonny w wym podł 15 mm.Wskazana samokontrola i okresowe badania lekarskie. Mam 29 lat, urodziłam dziecko naturalnie, karmiłam piersią bite 2 lata, potem parę miesięcy z doskoku jedynie na uspokojenie malucha czy aby zasnął. Okropnie się boję nie mogę spać ani jeść,czekam na wizytę w poradni chorób sutka. Ciągle łykam leki ziołowe na uspokojenie ale nie czuję aby pomagały. Boję się i chciałam zapytać czy te zmiany są wg lekarza groźne? to włókniak i czy może zezłośliwieć? Czy jest taka możliwość że to pozostałość po pokarmie i jak mam to rozumieć?(to sugerował mi lekarz na badaniu usg i moja ginekolog),dodam że hormony mam w normie a mimo to często bolą mnie piersi zwłaszcza ta lewa. Proszę o wyjaśnienie mi tych wyników i odp na to czy mam się czego obawiać. dziękuję bardzo

czy te zmiany są wg lekarza groźne?
- według obrazu zmian przedstawionych w USG są to zmiany łagodne typu gruczolakowłokniaków
to włókniak i czy może zezłośliwieć?
- prawdopodobieństwo zezłośliwienia takich zmian jest niewielkie
Czy jest taka możliwość że to pozostałość po pokarmie i jak mam to rozumieć?(to sugerował mi lekarz na badaniu usg i moja ginekolog)
- raczej takie zmiany powstają na podłożu zwiększonej reaktywności gruczołu sutkowego na hormony płciowe żeńskie, nawet jeśli są one w normie
Najlepiej dla uspokojenia wykonać biopsję cienkoigłową największej zmiany guzkowej celem konkretnej oceny czym ona jest i na podstawie wyniku z biopsji podjąć decyzję co do dalszego postępowania.