Co oznacza wynik USG piersi 33-letniej kobiety?

Witam. Mam 32 lata i jestem mama 10 miesiecznego chlopca. W zeszłym tygodniu wyczulam zgrubienie na piersi i jak byłam u lekarza rodzinnego to pani dr powiedziała że to małe zgrubienie i kazała iść do ginekologa. Udałam się do ginekologa i wykonał usg piersi i powiedział że jest czysto. Dla potwierdzenia poszłam jeszcze na usg prywatnie i otrzymałam wynik: piersi o budowie gruczołowo włóknistej. Zmian ogniskowych Ani poszerzenia przewodów mlecznych nie stwierdzam. Doły pachowe oraz nad i podobojczykowe wolne. Sonomanografia jest prawidłowa. I radiolog i mi powiedział ze to co lekarz rodziny czuł to jest chrząstka od żebra. Czy nam być już spokojna ze nic tam faktycznie nie ma??? Strasznie się przyjęłam sytuacja. I co oznacza Budowa piersi gruczołowo włóknista??? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

taka jak powinna być . Konieczna odpowiednia.kontrola u lekarza ginekologa