Co oznacza wynik USG piersi 39-latki?

Witam miałam robione usg piersi. Zmiana lita 4.9mm*5.7mm.Zrobiono mamografie. Wynik konieczna weryfikacja oceny utkania w usg gdyż w tak gęstym utkaniu mmg ma ograniczona wartość. Oglądając płytę przez lupę zauważyłam guzek wygląda jak Babel koło brodawki. Nie mam żadnych zmian na piersiach. Proszę o odpowiedź co to może być. Chciałam wysłać zdjęcia ale niestety nie ma takiej możliwości na tej stronie

Taki wynik jaki Pani przedstawiła jest całkowicie niejednoznaczny i nic więcej na ten temat nie można napisać tylko tyle, że jest to guzek lity w piersi wykrywalny w badaniu USG. Nie wiadomo czy to zmiana łagodna czy podejrzana o złośliwość. Trzeba w takiej sytuacji rozważyć wykonanie biopsji przynajmniej cienkoigłowej. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem, który kierował na te badania. To on zadecyduje o dalszym sposobie postepowania.