Co oznacza wynik USG piersi 40-latki?

Witam. Proszę o wyjaśnienie badania USG piersi. Badanie w pierwszej fazie cyklu. Piersi o utkaniu tłuszczowo gruczołowym. W piersi l ma godz 11 torbiele o średnicy 3,5 mm i 2 mm,vma godz 14 blisko brodawki hypoechogenmq zmiana o wym 9*5mm najpewniej FA oraz torbiel średnicy 3,5 mm. Poza tym przewody mlekowe nieposzerzone. Piersi bez zmian ogniskowych litych i torbielowatych podejrzanych o złośliwość. W dole l pachowym największy węzeł chłonny z zatoka tłuszczową 18*8 mm , największy p o wymiarach 24*8 mm.

witam, obecność torbieli i podejrzenie FA czyli gruczolakowłókniaka - zmiana łagodna