Co oznacza wynik USG piersi u 39-latki?

Usg piersi, budowa gruczołowo- tłuszczowa , zmiana lita, godz 9, głębokość od powierzchni skory 10mm, odległość od końca otoczki brodawki 0 mm, położenie za otoczka brodawki . Wymiary 9mmx4mm . Brzegi rowne i gladkie. Cień akustyczny poniżej zmiany , wzmocnienie za zmianą. Wzorzec cech wewnętrznych brak. Echogenicznosc bezcechowa. Zmiana podatna na ucisk. Badanie dopplerowskie -brak unaczynienia. Brak zwapnień, przewody mlekowe nie poszerzone, węzły pechowe widoczne o prawidłowej echostrukturxe. Prosze o interpretacje

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u onkologa , czy badanie usg określiło zmianę w skali Birads?