Co oznacza wynik USG po ostrym zapaleniu trzustki?

Witam tydzień temu z bulami brzucha trafiłam na izbe przyjęli mnie do szpitala stwierdzili ostre zapalenie trzustki przez 4 dni miałam kroplówki i przeciwbólowe potem zupę. Zrobili mi gastroskopie wyszło ok.usg -wątroba niskoechogenna w sasiedztwie wiezadla hyperechogenna stozkowatego ksztaltu strefl 19x37mm o wygladzie naczyniaka.nieco niższa echogenicznosci ogona idystalna części trzonu trzustki obrzęk zapalny i znak zapytania.reszta pisze prawidłowe. Jak mnie przyjęli mialamw moczu 43 białko. Amylaxa w moczu 1206.amylaza w krwi 59.lipaza 59.później po 3 dniach lipaza 34 crp 9. 37.wpisali mnie dostałam kreon 2x1.delparan 3x1 ulfamid 1x1.wróciłam w piątek. W nocy nie spalam.nie w dzień rano zjadłam bułkę z wędliny z indyka miałam trochę biegunkę. Boje się powiedzieli ze przeszłam juz stan zapalny i leczenie w domu.proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie obecnie są objawy? Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć