Co oznacza wynik USG sutków i piersi?

Dzień dobry. Wczoraj miałam wykonane badanie usg sutków, piersi. Oto opis wyniku:Oba sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej, z przewagą utkania gruczołowego. W kwadracie górnym zewnętrznym sutka prawego w okolicy dołu pachwowego widoczne są dwie zmiany hipoechogeniczne o wym. 7x3mm i 4x2mm najpewniej węzły chłonne. Okolice brodawki, zabrodawkowa bez ewidentnych zmian. Skóra niepogrubiała. Przewody mlekowe nieposzerzone. Węzły chłonne pachwowe, nadobojczykowe niepowieszkone, węzły chłonne prawidłowej wielkości. Lekarz zalecił mi brać ibumprom przez 10 dni, i przyjść na kontrolę za trzy miesiące. Jakoś mnie to nie uspokoiło, odczuwam ból w prawej piersi, mam wrażenie, że jest cieplejsza. Co mam zrobić?

Jeżeli odbyła się już konsultacja z lekarzem bezpośrednio z wynikiem USG, to nie zaproponuję nic więcej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.