Co oznacza wynik USG w 12-tygodniu ciąży u 34-latki?

Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc. Kilka dni temu miałam robione USG w 12 TC. Przy CRL 67 nt wyszło średnio optymistycznie bo 2.7. kość nosowa widoczna,budowa płodu prawidłowa. Dodam,że to moje 3 dziecko. Bardzo się martwię. Proszę o pomoc.

Wynik CRL jest prawidłowy dla 12 tygodnia ciąży, więc wynik nie budzi niepokoju. Pytania i wątpliwości w sprawie rozwoju ciąży proszę zadawać bezpośrednio ginekologowi prowadzącemu.