Co oznacza wynik USG w 13. tygodniu ciąży?

witam, mam problem moje usg wyszło tak. FHR-175ud/min,CRL-61,9 NT-6,20mm, BPD-21.6mm HC-77,6 AC-60,3 mm FL-8,5mm.łożysko tylna ściana wysoko. brak kości nosowej w 13 tygodniu ciąży. Lekarz zalecił ammniopukcje poniewaz jest obrzęk tkanki podskórnej. TRISOMia21 1:13 18-1:80 13-1:32. czy w tej sytuacji da się coś jeszcze zrobić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam , wydaje mi sie , że powinna Pani zostać skierowana do najbliższego ośrodka referencejnego ginekologicznego!!! z.żurawski