Co oznacza wynik USG w 21-tygodniu ciąży u 26-latki?

Witam, Dzisiaj miałam usg połówkowe. Jestem w 21 tygodniu ciazy. Podczas badania pani dr powiedziała ze dziecko siedzi jak Budda. Kiedyś słyszałam jak u innej kobiety podczas usg dziecko zawsze siedziało jak Budda, okazał się później ze miało bardzo poważna wadę generyczna chyba wrodzona łamliwość kości. Niestety nie zapytałam o to a teraz nie mogę o niczym innym myśleć. Ogólnie wynik usg wyszedł Ok. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości

Jeśli Pani doktor nie mówiła, że takie ułożenie dziecka świadczy o patologii to nie ma powodu do niepokoju. Proszę konkretne pytania zawsze zadawać w czasie wizyt ginekologowi prowadzącemu, gdyż badanie USG jest badaniem subiektywnym.