Co oznacza wynik USG w 7-tygodniu ciąży?

Chciałam się zapytać co oznacza opis USG w 7 tyg ciąży i czego mogę się spodziewać w takiej sytuacji Pęcherzyk ciążowy zlokalizowany w jamie macicy o nieznacznie zapadnie tej ścianie z masywnym odwarstwieniem całej lewej strony z krwiakiem o grubości do 7 mm Zoredek jest żywy .

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja . Nie można jednoznacznie przewidzieć dalszego postępu