Co oznacza wynik usuniętych znamion?

Witam. Wycięłam 3 zmiany skórne,dzisiaj już odebrałam wyniki hist pat wyciętych znamion. proszę o pomoc w interpretacji wyników Polypys fibroepitheliomatosus. Druga lentigo simplex i trzecia naevus pigmentosus epidermo dermalis. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

1. Polip włóknisto-nabłonkowy.
2. Plama soczewicowata.
3. Znamię barwnikowe skórno-naskórkowe

Są to zmiany łagodne, ale z wynikiem trzeba się udać do lekarza, gdyż ocena musi korelować z obrazem klinicznym.