Co oznacza wynik w kierunku Toxo w 7 tygodniu ciąży?

Dzień dobry, Jestem w 7 tygodniu ciąży i odebrałam wyniki dotyczące toxoplazmozy. Boję się bardzo. Proszę o pomoc. IgG 217,0 (<1,0 niereaktywny, >=1,0-<30 niejednoznaczny,>=30,0 reaktywny) IgM 0,549(<0,8 niereaktywny, >0,8-<1,0 niejednoznaczny, >1,0 reaktywny

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki świadczą o dawniejszych zakażeniu ew wykonanie awidnosci aby poznać wiek przeciwciał