Co oznacza wynik wymazu z gardła u 32-latki?

Witam, prosiłabym o interpretacje wyników wymazu z gardła: gronkowce koagulazoujemne oraz paciorkowce zieleniace- liczne. Do tego mam suchość i częste drapanie w gardle język biały i szczypie?

Gdzie mieszkasz? jak blisko to przyjedź. Ufam wynikom wymazów tylko tym które pobiorę sam profesjonalnie i tym wykonanym w profesjonalnych laboratoriach.