Co oznacza wynik wzrost poziomu beta HCG przy obumarłej ciąży?

Witam trafiłam do szpitala z krwawieniem przebadali w ciągu dwóch dni beta z 9000 urosła na 14 087wypisali do domu za tydzień kontrola u gin stwierdził ze ciąża obumarła zaraz po wypisie ze szpitala jeśli nic nie ruszy do paru dni to do szpitala zrobiłam dziś betę 22 598,00 czy jeśli ciąża już tydzień temu obumarła to beta rośnie co robić ! Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa aby ustalić dalsze postępowanie.