Co oznacza wynik z biopsji tarczycy?

Witam proszę powiedzieć co oznacza wynik z biopsji tarczycy. Hemolizowana krew zalegająca pole widzenia komórki pęcherzykowe tarczycy z wyraźną anizokorią i mononukleozą w grupach płatach i rozproszone nieliczne makrofagi oraz mikro zwapnienia Rozpoznanie cytologiczne : Zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona grupa 3 wg sytemu Betesda co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od cech w badaniu usg do rozważenia leczenie operacyjne lub ponowna biopsja . Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie