Co oznaczą wyniki progesteronu i bóle piersi?

Dzień dobry! 25.12 zrobiłam pierwszy test ciążowy, wynik pozytywny. 3 dni później powtórka, również pozytywny. Ostatnia miesiączkę miałam 1 grudnia. Od tygodnia miałam bardzo bolesne piersi, byłam senna, aż do poniedziałku do 1.01 silnego bólu brzucha w nocy. Piersi zrobiły się miększe i sa mniej tkliwe. Zrobiłam dziś wyniki krwi. Są niskie jak na 5. tydzień:beta hcg 90.91 miu/ml a progesteron 8.15 ng/ml:( Wizytę u lekarza mam dopiero 11.01. jest sens powtarzać bete w piątek czy przy tym progesteron nie ma sensu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa