Co oznacza wypadanie włosów i wyniki badań hormonalnych?

Witam, bardzo bym prosiła o interpretacje wyników TSH 2.57 (0.27-4.20) FT3 3.35 (2.00-4.40) FT4 1.01 (0.90-1.70) P/c anty-TG 139.90 (4.50-115.00) P/c anty-TPO 6.10 (0.00-35.00) Dodam, ze włosy wypadają mi garściami, ciagle jest mi zimno, jestem strasznie nerwowa, wszystko mnie drażni, spalabym godzinami, mam problem ze schudnięciem, suchą skórą, skupieniem sie na jednej rzeczy, ogólnie brak chęci do życia... OB wyszło na poziomie 31 gdzie norma jest do 15, nie wiem czy to ma jakis związek

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy a objawybmoga wynikać z wielu innych przyczyn. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego