Co oznacza wysoki poziom żelaza?

Witam, mam 18 lat, ostatnio czułam się ciągle zmęczona zmęczonai ospała, więc udałam się do lekarza rodzinnego, który zlecił mi wykonanie badań krwi- morfologię, próby wątrobie, TSH oraz żelazo. Dziś odebrałam wyniki, wszystkie wyniki nie odbiegają zbytnio od normy, poza żelazem, mój wynik to 244 przy normie 33-102. Dodam jeszcze, że zawsze żelazo miałam przy dolnej granicy normy, a czasem nawet niedobory i od ponad pół roku jestem na diecie wegetariańskiej.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.