Co oznacza wysokie TSH po usunięciu płata tarczycy?

Witam, Mam 33 lata. 9 lat temu usunięto mi jeden płat tarczycy. W grudniu 2015 resztę. Od tej chwili biorę letrox 100. Zauważyłam jakiś czas temu skok wagi w górę oczywiście, niesamowite zmęczenie że nie mam siły wstać z łóżka, szybko się denerwuje a bóle głowy są nie do zniesienia i trwają do kilku dni i żadne proszki nie pomagają Odebralam wczoraj wyniki i tsh na poziomie 10.34 . Zdenerwowała się bardzo i teraz szukam odpowiedzi co dalej z tym zrobic? Jaka jest tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne oznaczenie ft3 i ft4 oraz zmodyfikowanie leczenia. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego