Co oznacza wystający pępek po operacji przepukliny?

Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po operacji przepukliny pepkowej. Przed operacja miałam wklęsły pępek, po operacji mam bardzo wystający pępek (odstaje około 2 cm od brzucha), który przypomina guz. Czy pępek się „wchłonie”, czy wygląd estetyczny taki pozostanie i będzie potrzebna wizyta u chirurga plastycznego?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli p gojeniu się zmian [ok 6 tygodni od zabiegu] nic się nie zmieni to proszę skonsultować się z chirurgiem plastycznym.