Co oznacza wytworzenie kifozy w odcinku c kręgosłupa?
Witam serdecznie. Dostałam wynik RTG kregoslupa w którym jest napisane wytworzenie kifozy w odcinku c kregoslupa. Badanie było robione gdyż po treningu po zwykłym uniesieniu rak nad głowę trzymając kij zdretwialy mi ręce i osłabiły mięśnie do tego stopnia ę łyżka była za ciężka. Co oznacza ten wynik? Ćwiczę Crossfit i boję się że to mnie ograniczy. Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i łączna ocena badania z powyższym wynikiem sadze ze konieczna będzie konsultacja lekarza neurochirurga