Co oznacza wzmożone krwawienie po zabiegu łyżeczkowania?

Witam W srodę 27.09 miałam zabieg łyżeczkowania (10 tc.) po zabiegu zostałam tego samego dnia wypisana do domu ponieważ dobrze się czułam. Przez nastepne 4 dni nie miałam krwawienia ani plamienia, wszystko czyściutko pobolewał mnie tylko brzuch ale to chyba normalne. Na 5-ty dzień dostałam krwawienia jak przy miesiączce (świeża krew, skrzepy itd). Trwa to już drugi dzień. Czy to normalne że po zabiegu było czysto a teraz tak krwawię?Czy możliwe że to już miesiączka? Wizytę mam dopiero za 10 dni

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa wcześniej po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.