Co oznacza wzmożone unaczynienie w tarczycy?

Dzień dobry, mam 25 lat, odebrałam wyniki tarczycy:TSH 3,915; FT4 0,91; FT3 3,55. Miałam robione usg tarczycy i mam wzmożone unaczynienie miąższu . Co to znaczy ?

Jeśli poziomy hormonów tarczycy są w normie (nie podała Pani jednostek miar ani norm - każde laboratorium może mieć inne) to takie stwierdzenie wzmożonego unaczynienia tarczycy nie ma znaczenia. To tylko taka postać Pani unaczynienia tarczycy, która czasami może sugerować jej nadczynne tło.