Co oznacza wzrost ciśnienia po zastosowaniu Padoltenu?

Dzień dobry, lat 29. W związku z bólem kręgosłupa spowodowanym wysuniętym dyskiem otrzymałem receptę na Padolten. Wczoraj po południu przyjąłem jedną tabletkę, po czym zacząłem dziwnie się czuć. Od wczoraj kołacze mi serce i mam zbyt wysoki puls, przy prawidłowym ciśnieniu krwi. Puls dochodzi nawet do 176, a cały czas jest powyżej 100. Czy powinienem udać się z tym do lekarza? Połknąłem tylko jedną tabletkę Padoltenu.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego, ponieważ wymaga Pan dokładnej oceny klinicznej i w razie potrzeby poszerzenia diagnostyki i leczenia. Do tego czasu odradzalbym przyjmowania ww. leku.