Co oznacza wzrost CRP przy sepsie?

Dzien Dobry, szukam pomocy siostra ma sepse, gronkowca zlocistego, ponad tydzien lezy w szpitalu na zakaznym oddziale i wyniki nic sie nie poprawiaja, a nawet crp sie zwiaksza, czy to oznacza ze trzeba zmienic szpital. Blagam pomocy ;(

W tej sprawie trzeba rozmawiać bezpośrednio z lekarzami prowadzącymi siostrę. Ja bez dokładnej analizy wyników badań laboratoryjnych i obrazowych, bezpośredniego badania pacjentki nie udzielę w tym względzie konkretnych odpowiedzi.