Co oznacza wzrost komórkowości w wyniku badania histopatologicznego?

Witam, co moze oznaczac wzrost komorkowosci na badaniu histopatologicznym wycinka jelita grubego?jest napisane ze poza tym innych patologii nie stwierdzono
Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dokładnie komórki są opisywane ? Jakieś choroby przewlekłe ? Jakieś leki na stałe? Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie