Co oznacza zaburzenie czucia w obrębie stopy u 25-latka?

Witam . Odczuwam silne zaburzenie czucia od zewnetrznej czesci stóp oraz od kostek do kolan , na poczatku towarzyszyła temu też tzw przeczulica . Lekarz kazał wykluczyć ucisk i zrobic rezonans . jedyne co mi sie rzuca to - krazek miedzykregowy l5-s1 obnizony czy to może dawać takie objawy ? cały opis : "trzony kregów ledzwiowych o prawidłowej wysokosci i intensywnosci sygnału krazki miedzykregowe o prawidlowej intensywnosci sygnału . krazek miedzykregowy l5-s1 obnizony , krazki miedzykregowe bez cech przepukliny , bez cech przepukliny , bez objawow uciskowych struktór . kanał kregowy w czesci centralnej prawidlowej szerokosci . otwory miedzykregowe bez zniekształceń nerwy rdzeniowe w ich obrebie nie ucisniete .

Lek. Paweł Szadkowski

Opisana zmiana nie powinna raczej powodować tak nasilonych objawów neurologicznych. W celu dokładnej interpretacji łącznie z pana obrazem klinicznym należy się udać do swojego lekarza prowadzącego (neurologa).