Co oznacza zaburzenie ruchomości nogi po wypadku?

Witam prawie rok temu miałem wypadek komunikacyjny bardzo poważny w którym zlamalem między innymi obie nogi na jednej nodze lekarze nie potrafili policzyć złamań, ale to nie o niej mowa. Chodzi o to że druga noga lewa została złamana w stawie skokowym, nie została unieruchomiona ponieważ i tak nie mogłem się poruszać przez parę tygodni, ale tak jak wspomniałem mija już prawie rok od wypadku ta noga która wyglądała falatnie i nie dawno jej dużej szansy, że zostanie zemna :) jest sprawa i nie ma z nią problemu, ale z tą lewa która była w stawie skokowym zlaman jest ogromny problem. Ból czas i nie do zniesienia ograniczone poruszanie bez kul nie wstanę rano lub jak dłużej posiedzę. Rano po przebudzeniu mogą poruszać ją w stawie ale jak tylko trochę pochodzę to następuje blokada praktycznie żadnego ruchu w stawie w dodatku puch ie naczynka pękają. Lekarze na zdjęciach nic nie widzą usg też nie daje nic.. Byłem u kilku specjalistów i dalej żadnej perspektywy leczenia.

Niestety z poziomu portalu tym bardziej nie pomożemy, jeśli odbyły sie już konsultacje specjalistyczne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.