Co oznacza zaburzenie wzroku przy guzie tarczycy?

Wracając ze spaceru do domu wyszłam z windy i nagle przestałam widzieć gdyby nie koleżanka nie otworzyłabym drzwi. Za chwilę poczułam jak mi dosłownie takie uczucie rusza się guz. Mam na tarczycy 28mm/09mm. Także cały czas widzę jakby podwójnie za mgłą też Niewiem dlaczego. Miałam biopsja 2 grupa wynik. Lekarza mam w październiku dopiero. Dusi mnie i ciągnie szyję w duł . co mi dolega. Dziękuję

Lek. Michał Lenard

Takie zaburzenia widzenia mają prawdopodobnie inną przyczynę, niż guz tarczycy. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!