Co oznacza zaczerwienienie członka po kontakcie ze śliną?

Witam. Po pierwszym kontakcie mojego członka ze śliną partnerki (był on lekko skaleczony po goleniu) pojawiło się zaczerwienienie od góry członka, przy brzuchu i na kawałku skóry prawego jądra. Skóra w tym miejscu złuszczyła się i jest inna w dotyku. Zaczerwienienie jest małe kiedy nic z nim nie robię. Kiedy znów ma kontakt ze śliną robi się czerwone i nasila. Nie mam żadnych innych objawów swędzenia itp. Jestem obrzezany. Stosowałem clotrimazolum, multilac, wit B i rivanol przez ponad tydzień.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, mogą to być objawy infekcji lub uczulenia, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam