Co oznacza zaczerwienienie i spuchnięcie cewki moczowej?

Witam od ponad miesiaca mam czerwona i spuchnieta cewke badania takie jak wymaz z cewki na grzuby i bakterie ujemny vdrl ujemny chlamydia ujemny....bralem takie leki jak:amotaks dis doksycyclina nolicin orungal heviran pimafucort vitella treox(bardzo pomoga jak w okol zoledzia pojawily sie rany)pani dermatolog stwierdzila ze jak nolicin nie pomoze to ona nie wie juz co to jest.....

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać wymaz i leczenie zgodnie z antybiogramem. proponuję zgłosić się do urologa.