Co oznacza zaczerwienienie skóry dłoni?

Witam. Mam bardzo męczącą mnie kwestie, a Mianowice prawie zawsze czerwone dłonie dłonie od zewnętrznej strony. Głównie tyczy się to palców, a najbardziej stawów i części z której wychodzi paznokieć. Efekt najgorszy jest jak trzymam dłonie skierowane w dół, wtedy czuje w nich gorąco i mrowienie w czubkach palców. Jak podniosę ręce ku górze, to wszystko błyskawicznie wraca do normy. Często jak robią sie czerwone, to pojawiają się też na nich podskórne białe plamki. Mam duże szczupłe dłonie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsza diagnostyke neurologiczna reumatologiczna lub dermatologiczna