Co oznacza zagłębienie w obrębie głowy?

Witam. Od kilku dni zauważyłam że na środku głowy zrobił mi się dołek o długości ok 4cm a nie uderzyłam się w tym miejscu ani wcześniej czegoś takiego nie miałam. Od kilku dni występuje wieczorny delikatny ból głowy.. Proszę o pomoc co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej zagłębienie, które pani wyczuła wynika z fizjologicznego kształtu czaszki w miejscu szwu czaszkowego, a ból głowy jest najpewniej koincydencją. Jeśli bardzo to panią niepokoi może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania.